Piłkarze ręczni z ZSP najlepsi.

Image19.01.2016 roku rozegrano kolejne zawody sportowe w ramach LICEALIADY 2015 / 2016. Tym razem spotkali się miłośnicy piłki ręcznej – drużyny chłopców z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim i z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Zawody rozegrano w hali sportowej I LO w Radzyniu Podlaskim. Sędzią zawodów był Bartek Bojarczuk, od lat bezinteresownie sędziujący spotkania piłki ręcznej w rozgrywkach międzyszkolnych. Po zaciętym, przebiegającym w sportowej atmosferze meczu zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wynikiem 22 : 15.
 
Piłkarze ręczni z ZSP najlepsi. 

Naszą szkołę reprezentowali: Kublicki Wojciech, Niebrzegowski Dawid, Wiater Kamil, Łukasik Wojciech, Wierzchowski Łukasz, Leszcz Rafał, Kwaśny Mateusz, Roguski Krzysztof, Rosiński Rafał, Grabowski Daniel, Grzywacz Dominik, Walicki Radosław, Kawka Adam
Drużynę do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego: Jacek Dębski.

Piłkarze ręczni z ZSP najlepsi. 

Więcej kliknij tutaj