Krasnostawska Liga Pływacka „Szuwarek”

ImageKrasnostawska Liga Pływacka "Szuwarek". I runda – edycja 2016
31 stycznia 2016 r. – dzień po dziesięciogodzinnej eskapadzie do Lublina na 1 rundę LLK, do Krasnegostawu udało się zebrać 3 osobową reprezentację. Dla klubu każdy wyjazd na zawody to ogromny wysiłek finansowy, dlatego też całkowity koszt wyjazdu tym razem pokryli rodzice zawodników.
Jak się okazało warto było zainwestować, chłopcy z rocznika 2006 na cztery starty zdobyli cztery medale;
50 m st. dowolnym, rocznik 2006;
Michał Danilczuk – 2 miejsce
Łukasz Opolski – 3 miejsce
50 m st. grzbietowym, rocznik 2006;
Łukasz Opolski – 1 miejsce
Michał Danilczuk – 3 miejsce
25 m st. dowolnym, rocznik 2007
Urszula Gepner – 10 miejsce
50 m st. grzbietowym, rocznik 2007
Urszula Gepner – 12 miejsce

Ogółem w zawodach wzięło udział 187 zawodników i zawodniczek z 17 klubów. W końcowej klasyfikacji drużynowej po raz pierwszy zajęliśmy wysoką 7 lokatę z 1 złotym, 1 srebrnym i 2 brązowymi medalami. Warto dodać, że również po 4 medale zdobyły drużyny z miejsca; 3, 4 i 6, a 5 drużyna – 2 złote.
Po 1 rundzie Łukasz Opolski zajmuje 2 miejsce z 15 pkt.w swojej kategorii wiekowej, a Michał Danilczuk 3 miejsce z 12 pkt.  Na wyróżnienie zasługuje waleczność i wytrwałość najmłodszej zawodniczki Urszuli Gepner, która z zawodów na zawody wytrwale poprawia rekordy życiowe i mam nadzieję, że już wkrótce jak jej starsi koledzy sięgnie po medale na zawodach wojewódzkich. Reprezentację do zawodów przygotował trener pływania Jacek Dębski.
Szczegółowe wyniki na stronie : http://megatiming.pl

mt_gallery:Krasnostawska Liga Pływacka "Szuwarek" 

Więcej kliknij tutaj