Liga Pływacka „Szuwarek”

ImageDzień po zawodach pływackich w Lublinie zawodnicy Technik-Orion Radzyń Podlaski wystartowali w IV rundzie Ligi Pływackiej "Szuwarek". W niedziele 25 września pływalnia w Krasnymstawie gościła 160 zawodników z 12 klubów w tym 13 pływaków z Radzynia Podlaskiego. W zawodach udział wzięli: Urszula Gepner, Marta Miedzik, Michał Danilczuk, Mikołaj MAciuk, Łukasz Opolski, Mikołaj Trykacz, Natalia Danilczuk, Eliza Gomółka, Milena Ilach, Jakub Kałuszyński, Karol Świć, Jakub Różycki, Rafał Musiatowicz.
Bardzo dobry występ zaliczyli chłopcy z rocznika 2006 zajmując miejsca na podium oraz miejsca punktowane liczące się w klasyfikacji końcowej. W kategorii chłopców 10 lat na dystansie 50 m stylem klasycznym I miejsce zajął Michał Danilczuk, III miejsce Mikołaj Maciuk, IV Mikołaj Trykacz, VI miejsce Łukasz Opolski. W konkurencji 100 m stylem dowolnym w tym samym roczniku II miejsce zajął Michał Danilczuk, III miejsce Łukasz Opolski, V miejsce Mikołaj Trykacz.

Na miejscach punktowanych znaleźli się również Gepner Urszula V miejsce na 50 m stylem dowolnym, Jakub Kałuszyński VI miejsce 50 m stylem motylkowym, Świć Karol VI miejsce 200 m stylem dowolnym.
Pozostali zawodnicy zaliczyli również dobre starty, poprawiając rekordy życiowe. Do startów w Krasnymstawie zawodników przygotował trener Jacek Dębski.
Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na stronie www.megatiming.pl
Wyjazd współfinansowany ze środków zarządu powiatu w ramach zadania "Delfinek 2016 r."

mt_gallery:Liga Pływacka "Szuwarek" 

Więcej kliknij tutaj