Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

ImageŚroda 19 października 2016 roku w naszej szkole upłynęła pod sportowym znakiem tenisa stołowego. W hali widowiskowo – sportowej zebrali się sympatycy tenisa stołowego, którzy  rywalizowali  o miano „Mistrza Szkoły”   w  kategorii  dziewcząt i  chłopców. Rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym do dwóch przegranych. Wśród dziewcząt nie znalazła sobie równych Katarzyna Ładna  z klasy 1 la, pokonując w finale Wiktorię Najdyhor z klasy 1 ls. Na trzecim miejscu uplasowała się Paulina Maliszewska  z klasy 3 tbm, a Wiktoria Koźlińska z klasy 2 gh zajęła czwarte miejsce. W rywalizacji męskiej zwyciężył Dawid Wójcik z klasy 3 tbm pokonując w finale Szymona Tchórzewskiego z klasy 3 bb. Na trzecim miejscu uplasował Konrad Kowalik z klasy 1 ti, a czwarte miejsce przypadło koledze z klasy Marcinowi Wiszniewskiemu. Mistrzostwa Szkoły były zarazem eliminacjami do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się w przyszłym tygodniu w naszej szkole. Na zakończenie Dyrektor Szkoły – Pani dr Grażyna Dzida wręczyła nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników. mt_gallery:Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym Więcej kliknij tutaj