Z wizytą u przedszkolaków

19 marca 2018 roku grupa uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wraz z panią dyrektor Grażyną Dzidą oraz panią Agnieszką Frączek udała się do Filii nr 1 Przedszkola Miejskiego. Przedszkolaki z grupy IV, w ramach projektu „Czyste powietrze wokół nas”, wystawiły przedstawienie pt. „Chrońmy środowisko” przygotowane przez panią Annę Prokopiuk i panią Małgorzatę Sobieszczańską.

Uczniowie ZSP razem z przedszkolakami brali udział w krótkim konkursie na temat zanieczyszczeń powietrza. Potem wszyscy, podzieleni na grupy, tworzyli plakaty dotyczące ochrony środowiska.

Na koniec pani dyrektor Grażyna Dzida przekazała podziękowania za zaproszenie i współpracę oraz złożyła życzenia świąteczne w imieniu społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II. Wręczyła też przedszkolakom słodkie pierniczki wykonane przez uczniów klas gastronomicznych pod kierunkiem pana Jacka Michalaka.

Spotkanie zostało uwiecznione na zdjęciach wykonanych przez niezawodnych fotografów Sylwię Listopad (https://sywla.blogspot.com/) oraz Mateusza Śliwińskiego.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję na dalszą współpracę.