„Deutsch Wagen Tour”

Image11 kwietnia 2012r. naszą szkołę odwiedził lektor akcji „Deutsch – Wagen – Tour”. Celem akcji jest zachęcenie uczniów do nauki i poznawania języka niemieckiego. Poprzez gry, zabawy i konkursy uczniowie mieli dodatkową możliwość sprawdzenia swojej wiedzy oraz praktycznego zastosowania języka niemieckiego. Zajęcia miały na celu wzrost motywacji wśród uczniów oraz zachęcenia do poznawania kultury naszego zachodniego sąsiada.

W ramach akcji „Deutsch – Wagen – Tour” pięć samochodów z logo projektu odwiedza w całej Polsce szkoły i centra edukacyjne. Profesjonalnie przygotowani lektorzy prowadzą zajęcia lekcyjne, starając się w ten sposób przyczynić do wzrostu popularności języka niemieckiego.
Wizyta „Deutsch – Wagen – Tour” w naszej  szkole cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Nagrodą za udział w konkursach były różne pamiątki i pomoce dydaktyczne, które sprawiły uczniom wiele radości.

mt_gallery:Deutsch Wagen Tour 

Więcej kliknij tutaj