Pielgrzymka Szkół im. Błogosławionego Jana Pawła II

Image4 października 16-osobowa delegacja uczniów naszej szkoły  wraz z panią wicedyrektor Barbarą Zaniewicz, panią pedagog Bożenną Kotowską i siostrą Halina Rynn wyruszyła na Pielgrzymkę Szkół im. bł. Jana Pawła II do Częstochowy.  Po drodze zwiedziliśmy kościół na św. Krzyżu, a po zejściu zjedliśmy posiłek przygotowany wcześniej przez uczniów klasy gastronomicznej. Gdy wieczorem przybyliśmy do Częstochowy, czekały na nas przytulne pokoje w Domu Pielgrzyma. Po zjedzeniu kolacji poszliśmy na apel jasnogórski. Następnego dnia wzięliśmy udział w uroczystej mszy, podczas  której pięknie prezentował się nasz sztandar, trzymany przez Jakuba Stysia. Po obiedzie udaliśmy się w drogę powrotna i już o godzinie 22 byliśmy w Radzyniu.
.

Wyjazd był bardzo wartościowy. Uczciliśmy pamięć naszego Patrona i odwiedziliśmy Jasną Górę i św. Krzyż- miejsca bardzo ważne dla historii i kultury naszego narodu. Między uczestnikami panowała bardzo przyjazna atmosfera. Za rok chcielibyśmy również uczestniczyć  w takiej pielgrzymce

 

Galeria zdjęć

Więcej kliknij tutaj