Kolejne dwa złote medale Natalii Olszak

ImageDrugi dzień Mistrzostw Europy Seniorów i Juniorów na Słowacji bardzo pomyślny dla radzynianki. Natalia Olszak wraz ze swoją drużyną zdobyła dzisiaj kolejne dwa medale – DWA ZŁOTE MEDALE ! W pierwszej kolejności tak jak przewidywaliśmy, po skutecznych rozbiciach Natalii i dwóch koleżanek z drużyny, Polki zdobyły ZŁOTY MEDAL !!! w drużynowych testach siły i tytuł MISTRZYŃ EUROPY!!! wygrywając z Węgierkami. Zakończyły się już przed 15-tą też finały walk drużynowych juniorek. Polki wygrały z Niemkami 7:3. Wywalczyły tym samym drugi ZŁOTY MEDAL !!! oraz po raz drugi z rzędu tytuł „NAJLEPSZEJ DRUŻYNY” MISTRZOSTW EUROPY !!! z dorobkiem: dwóch złotych medali (walki i testy siły), jednego srebrnego (układy) i jednego brązowego (techniki specjalne) GRATULACJE 🙂 Już tylko dekoracje i powrót do domu 🙂 Natalia Olszak wraca więc z Mistrzostw Europy na Słowacji z trzema złotymi medalami, jednym srebrnym i dwoma brązowymi !!! 🙂 Po raz kolejny jej wszechstronne przygotowanie, które jest wizytówką Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do, przyniosło efekty – tym razem w 20-tym sezonie działania klubu.

mt_gallery: Foto: http://pztkdlive.pl/ 

Gratulacje dla Natalii, która trenuje już 10-ty rok, a 3 sezon jest w Reprezentacji Polski, realizując wieloletnie szkolenie zdobywane pod okiem doświadczonego trenera Janusz Wlizło. Podsumowując jej sukcesy, Natalia ma już na swoim koncie Wicemistrzostwo i brąz Mistrzostw Świata (Nowa Zelandia), pięciokrotne Mistrzostwo Europy (Szwecja i Słowacja), 3 Puchary Europy (Lublin i Słowacja), jest też 5-krotną Mistrzynią Polski i wielokrotną medalistą Pucharów Polski. W tym sezonie w jej przygotowania zaangażował się także Łukasz Ciężki – trener i prezes Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-Do (specjalizujący się ostatnimi laty także w testach siły) stąd gratulacje należą się też Łukaszowi za piękne koleżeńskie wsparcie i dobre przygotowanie zawodniczki. To świetny prognostyk dla tego nowego radzyńskiego szkoleniowca, który stopniowo przejmuje schedę po swoim trenerze i dzielnie kontynuuje tradycje radzyńskiego taekwon-do, które po 20 latach wciąż jest w ścisłej czołówce polskich klubów. Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do już za rok będzie miało silną grupę zaawansowaną i zawodniczą, a więc o kolejnych sukcesach będzie się już pewnie pisać pod egidą Centrum TKD. Więcej kliknij tutaj