Konkurs „Poznaj samochód”

ImageW Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył się szkolny konkurs „Poznaj samochód”, w którym mogli wziąć udział wszyscy uczniowie zainteresowani motoryzacją.  Do konkursu zgłosiło się 30 uczniów z klas samochodowych, którzy zmierzyli się z testem wiedzy teoretycznej.  Pierwsza szóstka dostała się do finału, który składał się z dwóch zadań praktycznych. Dotyczyły one specjalistycznej wiedzy z napraw i diagnostyki nowych samochodów.
W finale miejsce pierwsze zdobył Jakub Sobieszek – uczeń 4ts, miejsce drugie zajął Mateusz Kowalczyk – uczeń 4ts, zaś na miejscu trzecim znalazł się Damian Siwek – uczeń 3ts. Uczniowie  dostali cenne nagrody ufundowane przez firmę RK Niedziałek – hurtownię części motoryzacyjnych. Finaliści będą mieli zaszczyt reprezentować naszą szkołę w konkursach na szczeblu ogólnopolskim.

Konkurs "Poznaj samochód" 

Konkurs został przygotowany przez nauczycieli: mgr inż. Wojciecha Mackiewicza, mgr inż. Pawła Leszaka, inż. Karola Michalaka, recenzentem zadań był kierownik szkolenia praktycznego mgr inż. Mariusz Antol.
Gratulujemy uczniom i kibicujemy podczas następnych konkursów.

mt_gallery:Konkurs "Poznaj samochód" 

Więcej kliknij tutaj