Klasa patronacka RK Niedziałek

ImageW ramach klasy patronackiej RK Niedziałek, uczniowie technikum pojazdów samochodowych otrzymali  książki  do przedmiotów elektrycznych i elektronicznych. Firma RK Niedziałek zajmuje się sprzedażą części  zamiennych do samochodów i zajmuje czołowe pozycje w branży motoryzacyjnej. Jest też liderem w dystrybucji części w regionie lubelskim. To wielkie wyróżnienie dla naszej samochodówki, że może współpracować z tak liczącą się firmą na rynku województwa lubelskiego. Nasi uczniowie mają dostęp do nowych materiałów eksploatacyjnych i części do samochodów osobowych, profesjonalnych  szkoleń oraz materiałów dydaktycznych.  28 września 2016, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Jana Pawła II odbyło się wręczenie książek dla klasy 3 technikum pojazdów samochodowych. Książki wręczał pan Daniel Kołpa – Kierownik Działu Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów, razem z panem Kierownikiem szkolenia praktycznego, panem Mariuszem Antolem i nauczycielem Wojciechem  Mackiewiczem.

Klasa patronacka RK Niedziałek 

Klasa patronacka RK Niedziałek Więcej kliknij tutaj