Dzień Kobiet z PCK

8 marca Szkolne Koło PCK wraz z opiekunem Panią Justyną Mitura aktywnie świętowało Dzień Kobiet.
Uczniowie złożyli życzenia Pani dyrektor Grażynie Dzida, Paniom wicedyrektor i pracującym w administracji oraz pracującym w bibliotece szkolnej.
W tym roku Szkolne Koło PCK szczególnie chciało zrobić miłą niespodziankę w Niepublicznym Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Ustrzeszy Paniom przebywającym i pracującym tam. Czas spędzony w tym miejscu był bardzo wzruszający i pełen emocji. Wzruszenie ogarnęło wolontariuszy jak również Panie, dla których młodzież przygotowała piękne życzenia.

Dla wolontariuszy była to lekcja pokory, refleksji, jak i ciekawych doświadczeń związanych z pomocą i wspieraniem. Zamierzamy częściej odwiedzać takie miejsca, jak również wspomagać osoby potrzebujące.

Szkolne Koło PCK