ZSP Radzyń Podlaski zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej.

ImageW poniedziałek 30 listopada odbył się w Zespole Szkół Poandgimnazjalnych im. Jana Pawła II Turniej Piłki Nożnej z udziałem czterech drużyn: ZSP Radzyń Podlaski, Wola Osowińska, I LO w Radzyniu Podlaskim, Komarówka. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy ZSP w Radzyniu Podlaskim, którzy wygrywając wszystkie mecze (6:1, 10:1 i 15:1) zajęli I miejsce.

Kolejność drużyn w turnieju:

1. ZSP Radzyń Podlaski
2. I LO Radzyń Podlaski
3. Wola Osowińśka
4. Komarówka

 

W zwycięskiej drużynie zagrali: ZSP RadzyńPodlaskiCiok Fabian, Łozowski Jarek, Chilimoniuk Bartek, Zarzecki Adrian, Kucyk Jakub, Puła Mateusz, Lecyk Mariusz, Wołek Mateusz, Szymala Patryk, Rosiński Damian, Matejek Grzegorz, Bednarczyk Przemek.

Wyniki spotkań:
Wola Osowińska – Komarówka 2:2
ZSP Radzyń Podlaski – I LO Radzyń Podlaski 6:1
Wola Osowińska – I LO Radzyń Podlaski 2:6
Komarówka – ZSP Radzyń Podlaski 1:15
Komarówka – I LO Radzyń Podlaski 4:7
Wola Osowińska – ZSP Radzyń Podlaski 1:10

 

Galeria zdjęć z Turnieju

Więcej kliknij tutaj