Zbiórka dla schroniska

Image16 i 17 grudnia 2014 r. odbyła się w naszej szkole zbiórka darów dla schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azyl” w Białej Podlaskiej. W akcję zaangażowali się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele ZSP. Dzięki temu schronisko otrzymało niezbędną pomoc rzeczową w postaci koców, karmy, zabawek, pościeli. Na ręce koordynatorów zbiórki, pani Agnieszki Korolczuk, pani Aleksandry Ostapowicz i pana Huberta Szczepaniuka, kierownik schroniska złożył podziękowania.
Jednocześnie koordynatorzy pragną zachęcić do dalszego wsparcia tej pięknej inicjatywy oraz poinformować, że dary dla schroniska można przekazywać przez cały rok szkolny.

„Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim
Poszukiwać sposobności, by za tyle zła
Wyrządzonego zwierzętom przez ludzi,
Pośpieszyć im z jakąkolwiek pomocą.”
            Albert Schweitzer

Podziękowania 

Więcej kliknij tutaj