XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski

ImageW dniach 30 września – 2 października odbył się XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski. W tym roku budowniczymi tras byli m.in. uczniowie naszej szkoły: Piotr Gołoś (3be)  i Jarosław Krajanowski (3 tg) – zaprawieni w boju rajdowicze. Znane już z wcześniejszych rajdów okolice uroczego Talczyna nie sprawiły trudności stałym bywalcom: Pawłowi Grochowskiemu(4tg) i Łukaszowi Niewęgłowskiemu (3 tg), którzy zdobyli I miejsce w marszach na orientację. Całkiem nieźle wypadli także w konkurencji rzutu jajkiem (która cieszyła się wielkim zainteresowaniem, zwłaszcza w momentach kiedy żółtko i reszta opuszczały skorupkę zostając z łapaczem w bliższym kontakcie na dłużej) osiągając wynik 15 m.

W tej jakże widowiskowej konkurencji zaznaczyła swój udział druga nasza para uczestników: Marta Wójcik (1la) i Tomasz Mazurek (1h), jednak przyjęcie jajka na głowę przez Tomka nie zostało sklasyfikowane- pomimo powszechnej radości widowni. II miejsce w marszach na orientację, co prawda „ex aequo” z grupą z I LO w Radzyniu Podlaskim, należało także do przedstawiciela naszej szkoły – Mateusza Frączka (4tfi). Dziękujemy za zwycięstwa i czekamy na kolejne.

mt_gallery:XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski 

Więcej kliknij tutaj