Z wizytą u przedszkolaków z grupy Misie

17 października 2017 roku grupa uczniów ZSP udała się, wraz z opiekunem panią Agnieszką Frączek, do Filii nr 1 Przedszkola Miejskiego. Celem wizyty było spotkanie z przedszkolakami z grupy IV, które w zeszłym roku odwiedziły naszą szkołę.

Przedszkolaki wystawiły przedstawienie, w którym wcieliły się w role warzyw i propagowały zdrowy styl życia. Uczniowie nagrodzili ich wysiłek gromkimi brawami. Następnie dzieci zaprosiły gości do wspólnych zajęć plastycznych, podczas których wszyscy z ogromną przyjemnością wykonywali prace techniką Quillingu. Dumne przedszkolaki mogły popisać się zdolnościami manualnymi i dać kilka praktycznych rad starszym kolegom. Ostatnim punktem programu był wspólny taniec w rytmie przedszkolnych przebojów.

Słodkim akcentem kończącym wizytę było wręczenie dzieciom ciasteczek w kształcie serc, które wykonali uczniowie klas gastronomicznych pod kierunkiem pana Jacka Michalaka.

Całe spotkanie zostało uwiecznione na zdjęciach wykonanych przez naszych niezawodnych fotografów Piotra Machowskiego z klasy 3ti oraz Mateusza Śliwińskiego z klasy 2ts.

Mamy nadzieję, że współpraca ZSP z Przedszkolem Miejskim będzie owocowała kolejnymi spotkaniami dającymi szanse na wymianę doświadczeń pomiędzy młodzieżą a przedszkolakami.