III m-ce siatkarzy z ZSP

ImageDnia 10 marca 2010 roku na Hali przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu POdlaskim rozegrano w ramach Licealiady mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców. do turnieju przystąpiły 4 drużyny: ZSP Radzyń Podlaski, I LO Radzyń Podlaski, ZSS Komarówka, ZSR Wola Osowińska. Niepokonaną okazała się drużyna z I LO w Radzyniu Podlaskim, która wygrywając wszystkie spotkania zajęła I miejsce i awansowała do dalszych rozgrywek.

 

 

I m-ce I LO Radzyń Podlaski. Foto:H.KorolczukII m-ce ZSR Wola Osowińska. Foto:H.KorolczukIII m-ce ZSP Radzyń Podlaski. Foto:H.Korolczuk 

Foto drużyn: Henryk Korolczuk

Kolejne miejsca zajęły drużyny: ZSR Wola Osowińska, ZSP Radzyń Podlaski, ZSS Komarówka.

Wyniki spotkań:
ZSS Komarówka – I LO Radzyń Podlaski 0:2
ZSP Radzyń Podlaski – ZSR Wola Osowińska 1:2
ZSR Wola Osowińska – ZSS Komarówka 2:0
I LO Radzyń Podlaski – ZSP Radzyń Podlaski 2:0
ZSS Komarówka – ZSP Radzyń Podlaski 0:2
I LO Radzyń Podlaski – ZSR Wola Osowińska 2:0

 

Gratulujemy zwycięzcom. Poniżej galeria zdjęć z zawodów.

 

Galeria zdjęć

Więcej kliknij tutaj