II miejsce Siatkarek z ZSP

ImageW rozegranych w poniedziałek 8 lutego 2010 Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt siatkarki z ZSP zajęły II miejsce, tuż za drużyną z LO w Radzyniu Podlaskim. O wszystkim zadecydował I set spotkania ZSP – LO. Można powiedzieć, że dziewczęta dały wyrwać sobie z rąk pewne zwycięstwo. Po początkowym prowadzeniu drużyny LO, nasze siatkarki odrobiły straty i pewnie prowadziły prawie do końcówki seta. Kilka niepowodzeń w rozegraniu zadecydowało o przegranej. II set to już prowadzenie drużyny z LO od pierwszych punktów i przewaga, której nie udało się zniwelować. Niemniej widzowie byli świadkami bardzo zaciętego i stojącego na wysokim poziomie meczu.

 

Wyniki Spotkań:
ZSP Radzyń Podlaski – LO Radzyń Podlaski 0:2 (23:25, 16:25)
LO Komarówka – LO Radzyń Podlaski 0:2 (9:25, 6:25)
ZSP Radzyń Podlaski – LO Komarówka 2:0 (25:16, 25:6)

Składy drużyn:ZSP Radzyń Podlaski
ZSP Radzyń Podlaski: N.Olszak, A.Dymek, P.Szwed, K.Niedziółka, D.Gajda, M.Gruchoła, E.Rybak, A.Szkurłat, A.Mazurek, P.Głuszek. Opiekun: Sebastian Magier

LO Komarówka: M.Kurianowicz, A.Pieńko, K.Zając, P.Klecha, E.Świstowska, K.Bobruk, D.Gil, B.Sławatyniec, K.Chomiuk, A.Radczuk, K.Olejek. Opiekun: Zbigniew Grzegorzewski.

LO Radzyń Podlaski: P.Król, E.Sochal, K.Król, J.Bojanek, I.Komoń, W.Wajszczuk, A.Czarniak, A.Kopacz, M.Pękała.

 

Galeria zdjęć z Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

Więcej kliknij tutaj