Dzień Komisji Edukacji Narodowej

ImageDnia 13 października odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W uroczystości oprócz nauczycieli wzięli udział również: Poseł Tadeusz Sławecki, Starosta Jerzy Kułak, Wicestarosta Mariusz Skoczylas, Przewodniczący Rady Miasta Jacek Piekutowski,  Przewodniczący Rady Rodziców Zbigniew Luty, Prezes Górniczej Fabryki Narzędzi Jan Brożek.

 

Dyrektor Szkoły mgr inż. Zdzisław Janus oraz zaproszeni goście złożyli życzenia kadrze nauczycielskiej a następnie odbyła się uroczystość wręczenia nagród. Nagrody Starosty Radzyńskiego otrzymali: mgr Ewa Kot, mgr Barbara Zaniewicz oraz mgr inż. Wiesław Korólczyk. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: mgr Jolanta Bilska, mgr Grzegorz Litwiniec, mgr Ewa Czerwińska, mgr Mieczysław Zając, mgr inż. Małgorzata Jakubiuk, mgr inż. Elżbieta Stasiowska, mgr Anna Kowalczyk, mgr inż. Stanisław Daniluk, Henryk Korolczuk, mgr Edmund Koperwas, mgr Andrzej Niewęgłowski, mgr Mirosława Kożuch, Waldemar Chacewicz, mgr Krzysztof Pieśko.

Następnie swój kunszt pokazali uczniowie z ZSP w satyrycznych scenkach przedstawiających codzienny żywot nauczyciela.

 

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom zadowolenia z wykonywanej pracy oraz samych sukcesów w pracy z młodzieżą.

 

Galeria zdjęć z Dnia Nauczyciela

Więcej kliknij tutaj