ZSP – LO 1:1

Image5 marca 2013 rozegrany został powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Na parkiecie spotkały się drużyny ZSP Radzyń Podlaski i ILO w Radzyniu Podlaskim. W meczu chłopców gospodarze okazali się nadzwyczaj gościnni i przegrali swój mecz 11:21. Natomiast w meczu dziewcząt pierwsza połowa też nie wróżyła nic dobrego. Drużyna z ZSP przegrywała 1:5 i nic nie zapowiadało, że będzie lepiej. I wtedy Ola Stefaniak opuściła bramkę i przeszła do gry w ataku, gdzie razem z Karoliną Bednarczyk doprowadziły do wyniku 11:8 (druga połowa 10:3 dla ZSP). Bramki ZSP dzielnie broniła Sylwia Janczura.

ZSP Radzyń PodlaskiZSP Radzyń Podlaski 

 

W drużynach ZSP zagrali:

Chłopcy: P.Grzegorczyk, P.Korulczyk, J.Krajanowski, J.Stefaniak, Sz.Chruśliński, D.Zarzycki, P.Szelech, M.Wierzbicki, M.Bogusz, D.Duda, M.Mróz, S.Strakłowiec, D.Gomółka, M.Osipiuk.
Dziewczęta: K.Bednarczyk, A.Stefaniak, K.Kot, M.Wójcik, W.Domańska, A.Kopeć, A.Bogucka, S.Janczura, A.Jóźwik, A.Wierzbicka, K.Grodzicka

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj