Marek Kulik wicemistrzem województwa lubelskiego!

ImageMocnym akcentem kończą sportowy sezon tenisiści. W ubiegły czwartek, podczas eliminacji powiatowych rozgrywanych w Woli Osowińskiej w indywidualnym tenisie stołowym, trzech uczniów wywalczyło udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS ( Łukasz Bernat kl. 2 lcg, Marek Kulik 1 s, Łukasz Maksymiuk 1 ts ). W sobotę 09-03-2013 odbył się Finał Wojewódzki LZS. Reprezentanci naszej szkoły pokazali się z bardzo dobrej strony. Wicemistrzem województwa został Marek Kulik,  a piąte miejsce zajął Łukasz Bernat. Były to ostatnie zawody tej rangi w obecnym sezonie.

Marek Kulik 

 

Podsumowując sezon tenisistek i tenisistów reprezentujących naszą szkołę należy uznać go za bardzo udany. Nasi uczniowie w tym roku szkolnym stawali wielokrotnie na podium podczas imprez powiatowych, rejonowych i wojewódzkich. Zdobyli łącznie 60 punktów rankingowych w klasyfikacji WSZS w Lublinie, co stanowi prawie połowę ubiegłorocznego dorobku punktowego naszej szkoły w rywalizacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego

Więcej kliknij tutaj