XXI Pieszy Rajd Kleebergowski

ImageW dniach 2 – 4 października 2009 roku odbył się kolejny już, bo XXXI Pieszy Rajd Kleebergowski. Jak co roku, rajd upamiętniał kolejną rocznicę bitwy obronnej 1939 roku pod Kockiem. Tym razem była to okrągła, 70 rocznica tej bitwy,  której obchodom towarzyszyły także inne imprezy, a najciekawszą z nich była rekonstrukcja bitwy  organizowana m.in. przez uczniów naszej szkoły Kamila Kubaczyńskiego i  Wojciecha Krzewskiego z klasy 3 tg.

 

Nasza szkoła reprezentowana była przez rekordową jak do tej pory liczbę rajdowiczów, którzy całkiem nieźle poradzili sobie w  konkursach. Nasza ekipa to:
Mirosław Kamil 3 lc, Romanowski Wojciech 3 lc, Matysiak Eryk 2 e, Mańko Damian 2 e, Grochowski Paweł 2 tg, Niewęgłowski Łukasz  2 tg, Fraczek Mateusz 2 tfi, Brygoła Rafał 2 lc, Borawski Bartłomiej 2 lc, Pawelec Daniel 2 lc, Nikończuk Iga 1 lcg, Ostaszewska Magdalena 1 lcg, Szafińska Magdalena 1 lcg, Wysokińska Dominika 1 la, Gołoś Piotr 1 ts, Jucha Daniel 1 ts, Bober Krzysztof 1 tg.
Po długich i wyczerpujących etapach marszów, a także na przekór wszystkiemu i wszystkim zdobyliśmy kolejny puchar. Tym razem III miejsce wywalczyła drużyna w składzie Paweł Grochowski i Łukasz Niewęgłowski. Na IV miejscu znalazła się nasza kolejna drużyna  w składzie Kamil Mirosław i Daniel Jucha. Ponadto w ramach konkursu historycznego „Kampania wrześniowa 1939 roku” pierwsze miejsce zdobył Paweł Grochowski.
Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom – gratulujemy!!!

mt_gallery:XXI Pieszy Rajd Kleebergowski. Foto:E.Czerwińska 

Więcej kliknij tutaj