Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

ImageDnia  16.10.2009 odbyły się indywidualne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Rozegrane zostały po raz pierwszy w  hali  widowiskowo–sportowej. Ponad czterdzieści osób wzięło udział w rywalizacji o miano najlepszych tenisistów ZSP im. Jana Pawła II. Zawody zostały rozegrane w systemie gier do dwóch  przegranych. Wśród  dziewcząt zwyciężyła  Sylwia Dziewulska 1 tg, pokonując Joannę Zienkiewicz 2 lp (II miejsce) i Annę Adamelak 1 tfh (III miejsce). Wśród chłopców triumfował po raz drugi Karol Szcześniak 2 ls  wyprzedzając Mateusza Ochala 3 ls i Karola Kalenika 2 ls.

 

Uczniowi ci będą reprezentowali naszą szkołę na zawodach powiatowych. Najlepszym tenisistom pogratulował Pan Dyrektor Zdzisław Janus oraz wręczył nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i  zapraszamy  do  aktywnego uczestnictwa w kolejnych imprezach sportowych.

Galeria zdjęć z zawodów

 

Więcej kliknij tutaj