„O Bogu na rockowo” – Strona B

Image22 października 2008 roku na Hali przy ZSP w Radzyniu Podlaskim wystąpił zespół Strona B z koncertem zatytułowanym "O Bogu na rockowo". Zespół występuje w składzie: Łukasz Jaszczuk, Konrad Gomoła, Radosław Szewczyk, Kamil Szewczyk, Klaudia Grabek, Aleksandra Plichta.

 

Strona B to młody zespół, który w sposób twórczy łączy rock z przekazem chrześcijańskim. Muzyka, a przede wszystkim teksty piosenek niosą niezwykłe przesłanie i są świadectwem głębokiej wiary. Młodzi twórcy potrafią zarazić optymizmem, gdyż jak śpiewa zespół:

 "W kraju Boga zawsze świeci słońce,

księżyc pełen radości, rozświetla mroki nocy

w kraju Boga wiatr pomyka po łące

niosąc smak szczęścia do istot żyjących.

W kraju Boga żyją ludzie szczęśliwi."

Tymi słowami mgr Małgorzata Więcławska zapowiedziała zespół i wprowadziła słuchaczy w nastrój koncertu.

Galeria zdjęć z koncertu.

Więcej kliknij tutaj