Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – eliminacje okręgowe

ImageDnia 13 maja 2015r. odbyło się uroczyste podsumowanie eliminacji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok B „Wynalazczość” które odbyły się 18 marca 2015r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie. Współorganizatorem  eliminacji okręgowych Olimpiady w okręgu Łuków – Biała Podlaska był Wojewódzki Klub Techniki I Racjonalizacji w Lublinie. Uczeń Damian Maliszewski z klasy 2 technikum mechanicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim pod opieką nauczyciela mgr inż. Jacka Świcia został finalistą Olimpiady okręgowej, zajmując VII miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Najlepszym uczestnikom zostały wręczone dyplomy oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez przedsiębiorców należących do Wschodniego Klastra Obróbki Metali.
Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościOlimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Więcej kliknij tutaj