Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Image26 października 2011 odbył się turniej w indywidualnym tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych   im. Jana   Pawła II  w  Radzyniu  Podlaskim. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych. Do rywalizacji przystąpiło szesnaście dziewcząt i chłopców. W meczach dziewcząt rywalizacja była wyrównana, jednak podobnie jak w roku ubiegłym, mistrzynią szkoły została Joanna Mańko z klasy 3 tfh, drugie miejsce zajęła Sylwia Dziewulska  z  klasy  3 tg,  na  miejscu  trzecim  uplasowała  się  Anna Adamelak z 3 tfh, zaś na czwartym Monika Mańko z 3 la.

Wśród chłopców bezkonkurencyjnym okazał się uczeń klasy 1 lcg, Łukasz Bernat.  O  drugie  miejsce  pasjonującą  walkę,  obserwowaną przez liczną grupę kibiców,  stoczyli  Damian  Duda  z  klasy  2  ts  (drugie miejsce )  i  Marek Wierzbicki z 2 ls ( trzecie miejsce ).  Czwarte  miejsce  wywalczył  uczeń  klasy  2 ls Łukasz Kwaśny.

 

mt_gallery:Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym 

Więcej kliknij tutaj