Klasa Akademicka SGH

ImageW kwietniu bieżącego roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim nawiązał współpracę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie w ramach projektu „Klasa Akademicka SGH”. Patronatem SGH objęte zostały klasa druga Technikum Ekonomicznego i klasa pierwsza, która zostanie utworzona we wrześniu. W dniu 24 maja w ZSP odbył się pierwszy wykład akademicki i warsztaty dla uczniów klasy drugiej. Wykład na temat „Biznes w epoce turbulencji” przeprowadził dr Albert Tomaszewski z Instytutu Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej. Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach, w czasie których odbyła się gra zespołowa dotycząca umiejętności podejmowania decyzji i nawiązywania współpracy. Kolejnym etapem współpracy szkół będzie wyjazd uczniów naszej szkoły na zajęcia do Szkoły Głównej Handlowej.

Klasa Akademicka SGH 

mt_gallery:Klasa Akademicka SGH Więcej kliknij tutaj