Łukasz Bernat w pierwszej dziesiątce Wojewódzkiej Licealiady

ImageW ubiegłym tygodniu, w Hrubieszowie, odbył się Finał Wojewódzki w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. O tytuł Mistrza Województwa rywalizowało 30 najlepszych tenisistów szkół ponadgimnazjalnych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczy zajęcie pierwszych pięciu miejsc przez zawodników pierwszoligowych klubów (Paweł Rozwadowski, bracia Stepuchowie – AUKS PWSZ Trefl Zamość oraz Jarocki Łukasz i Głownikowski Kamil – UKS – 23 Lublin). Rewelacyjnie spisał reprezentant naszej szkoły, Łukasz Bernat, uczeń klasy 3 lcg, który w tak silnie obsadzonym turnieju zajął dziewiąte miejsce. Jest to bardzo wysokie osiągnięcie, ponieważ od 1999 roku na tym etapie rywalizacji nie udało się to żadnemu uczniowi naszej szkoły.

Łukasz Bernat 

Więcej kliknij tutaj