Udane zakończenie roku w wykonaniu naszych judoków

Image7 grudnia 2014 r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Judo Dzieci i Młodzieży. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy judo KONTRA. W turnieju wzięło udział 136 zawodniczek i zawodników z 15 klubów, głównie z województw mazowieckiego podlaskiego i lubelskiego. W tym gronie bardzo dobrze zaprezentowała się 9 osobowa ekipa Technik ORION Radzyń Podlaski przy ZSP w Radzyniu Podlaskim, która zdobyła 7 medali, w tym 4 złote.
W kategorii wiekowej dzieci młodszych – rocznik 2004 i młodsi bardzo skutecznie walczyli Franek Gepner zwycięzca wagi 27 oraz Anita Hołownia najlepsza w wadze 30 kg (pokonała również walczącego, w tej wadze, z dziewczętami chłopca), 4 miejsce w wadze, w której zwyciężył Franek, zajął Andrzej Kowalik (jedno ładne zwycięstwo).
Wśród dzieci – rocznik 2002 – 2003 pierwsze miejsce wywalczyli: Daria Hołownia w wadze 33 kg i w kategorii 42 kg Maciej Ciemny. Trzecie miejsca zajęli: Michał Hawryluk w wadze 36 kg oraz Zuzia Krupa w wadze 48 kg.

Walczący w młodzikach  (rocznik 2000 – 2001) Piotr Podsiadły był drugi  do  46 kg, a  Paweł Kowalczyk czwarty w wadze do 55 kg.
Na szczególną pochwałę zasłużyli nasi najmłodsi  Anita i Daria (złote siostrzyczki)  oraz waleczny  Franek Gepner, którzy już kolejny raz pokonują wszystkich rywali (w tym wymagajacych przeciwników z silnych klubów warszawskich).  
W tym miejscu chcemy wyrazić wdzięczność SM „Spomlek” za cenne wsparcie naszej sekcji w ramach programu „Działaj z pasją”, dzięki któremu mogliśmy m.in. zrealizować plan startowy.   

mt_gallery:Udane zakończenie roku w wykonaniu naszych judoków 

Więcej kliknij tutaj