Tort hrabiny Potockiej – na medal!

ImageW sobotę 6 grudnia w Lublinie na pl. Litewskim rozstrzygnięto piątą edycję konkursu "Smaki Lubelszczyzny". W konkursie wzięli udział uczniowie z 14 szkół gastronomicznych. Bezkonkurencyjni jednak okazali się uczniowie naszej szkoły – Magdalena Ochnio i Andrzej Ochnio z klasy 4tg wraz z opiekunami p. Małgorzatą Tokarską i p. Małgorzatą Jakubiuk, którzy wywalczyli pierwsze miejsce. Upiekli oni tytułowy tort hrabiny Potockiej składający się z 20 placków przełożonych kremem czekoladowym. Wśród jurorów znaleźli się m.in. G.Lutosławska z Radia Lublin, J.Jakubczuk ze Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników, P.Franaszek – dyr. Departamentu Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego. Wśród gości obecny był również znany z telewizji Karol Okrasa.  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Poniżej na zdjęciach dyplom oraz nagroda za zajęcie I miejsca.

Smaki Lubelszczyzny 2008Smaki Lubelszczyzny 2008 

Więcej kliknij tutaj