Sukces hotelarek z ZSP

ImageZ radością pragniemy poinformować, iż uczniowie Technikum Hotelarskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim uczestniczyli w VII Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej pod tytułem „Usługi hotelarskie w środkach transportu”. Olimpiada organizowana jest corocznie przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy, której współorganizatorami są: Polska Izba Hotelarstwa w Warszawie oraz  Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu. I etap olimpiady organizowany był w  szkole w oparciu o elementy treści podstawy programowej kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa.  Do II etatu  – okręgowego, który był przeprowadzony 14 stycznia br. w Warszawie, zakwalifikowały się: Aleksandra Boreczek (klasa 3teh) oraz Justyna Sałata (klasa 4tsh). Wyniki tego etapu przyniosły sukces Aleksandrze Boreczek, która zakwalifikowała się do finału olimpiady i znalazła się wśród 36 najlepszych uczniów z Polski. Ostatni etap – centralny – odbędzie się od 20 do 23 kwietnia br. w Kołobrzegu.  Nauczycielem odpowiedzialnym za przygotowanie uczennicy do olimpiady jest mgr inż. Ewa Osipiuk.

Sukces hotelarek z ZSPSukces hotelarek z ZSP 

Więcej kliknij tutaj