Pierwszy Turniej Siatkarskich Dwójek Chłopców

ImageDnia 21 marca 2011 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawla II w Radzyniu Podlaskim zorganizowany został Pierwszy Turniej Siatkarskich Dwójek Chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się blisko 50 par, które rozegrały mecze eliminacyjne w 6 grupach. Z każdej grupy do dalszej rywalizacji przechodziły dwie drużyny, którym przeciwnik był wyłaniany w drodze losowania. Finałowa trójka rozegrała już mecz każy z każdym. Turniej zorganizowany został przez Zbigniewa Zaniewicza, zaś w jego sprawnym przeprowadzeniu pomagali Katarzyna Magier i Edmund Koperwas. Najlepszą dwójką turnieju okazała się para Arek Zaniewicz i Tomasz Karpysz (obaj 3ls). Na drugim miejscu uplasowali się Grzegorz Czopek i Kamil Rosiński (3ls), zaś brąz przypadł w udziale parze: Jarosław Łuba i Łukasz Kwaśny (1ls).

 

Kolejne miejsca zajęli:
4. Bartosz Rybak i Michał Cegłowski
5. Karol Szcześniak i Karol Kalenik
6. Krzysztof Jędruchniweicz i Paweł Muszyński

 

Więcej kliknij tutaj