Mistrzostwa Powiatu w siatkówkę

ImageW rozgrywanych w ramach Licealiady Mistrzostwach Powiatu w Siatkówę siatkarze z ZSP gładko pokonali pozostale drużyny i zagrają w Mistrzostwach Rejonu. Drużyna w składzie: Witek Przemysław, Osak Radosław, Karpysz Tomasz, Gryglicki Sebastian, Czopek Grzegorz, Jesionek Przemysław, Gajownik Kamil, Witek Łukasz, Jucha Patryk, Semeniuk Arkadiusz, Zaniewicz Arkadiusz, Sidor Dawid prowadzona przez mgr Zbigniewa Zaniewicza nie tracąc ani seta zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając drużyny LO Radzyń Podlaski ZSR Wola Osowińska i LO Komarówka.

 

Wyniki spotkań:
LO Radzyń Podlaski – ZSR Wola Osowińska      2:1Mistrzostwa Powiatu w siatkowkę. Foto: H.Korolczuk
ZSP Radzyń Podlaski – LO Komarówka           2:0
LO Radzyń Podlaski – LO Komarówka               2:0
ZSP RadzyńPodlaski – ZSR Wola Osowińska   2:0
ZSP Radzyń Podlaski – LO Radzyń Podlaski    2:0
ZSR Wola Osowińśka – LO Komarówka             2:0

Więcej kliknij tutaj