Konkurs plastyczny „Radzyń – Europa, Europa – Radzyń” rozstrzygnięty

ImageDnia 25 października podczas Młodzieżowej Debaty „Ziemia Radzyńska – pogranicze kultur”, nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym na pracę artystyczną z motywami radzyńskimi i europejskimi. Konkurs realizowany był w ramach projektu „Radzyń – Europa, Europa – Radzyń” finansowanego ze środków Narodowej Agencji Programu „Młodzież w działaniu”. Do konkursu zgłoszono 26 prac uczniów szkół powiatu radzyńskiego. Dnia 18 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II komisja konkursowa w składzie mgr Wojciech Świder, mgr Piotr Hapka i mgr Elżbieta Kusyk wyłoniła laureatów.

 

Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Szkoły podstawowe:

1. Wojtaszewska Dominika – Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu PodlaskimDominika Wojtaszewska (SP1 Radzyń Podl)
2. Niewęgłowska Marta – Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych
2. Ejsmont Jakub– Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim
3. Nowicka Milena – Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim

Wyróżnienia:

  • Miedzik Aleksandra – Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim
  • Pietruszka Gabriela – Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim
  • Targońska Julia – Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim
  • Jabłońska Katarzyna – Zespół Szkół w Zabielu
  • Plewka Agata – Zespół Szkół w Zabielu
  • Zalewska Karolina – Zespół Szkół w Białce

Gimnazja:

Wyróżnienia:
•Rafał Weronika – Zespół Szkół w Białce
•Cybula Weronika – Zespół Szkół w Białce

Szkoły ponadgimnazjalne:

Wyróżnienia:
•Trościańczyk Klaudia – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II

Uroczystego wręczenia cennych nagród książkowych i dyplomów dokonali Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Pan mgr inż. Zdzisław Janus i Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Pani dr Grażyna Dzida.

 

Prace konkursowe

Więcej kliknij tutaj