Klaudia – absolwentka Technikum Ekonomicznego

ImageMam na imię Klaudia. Jestem  absolwentką 2013 roku Technikum Ekonomicznego ZSP w Radzyniu Podlaskim.
Dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu nauczycieli w przekazywanie nam posiadanej wiedzy, część praktyczną egzaminu zawodowego zdałam na 99% oraz zostałam wyróżniona przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich jako Technik Absolwent 2013. Umożliwiło mi to podjęcie mojej pierwszej pracy na stanowisku asystentki finansowo-księgowej w firmie w Warszawie.
W październiku zaczęłam studia na kierunku finanse i rachunkowość. Posiadając wiedzę zdobytą w ZSP im. Jana Pawła II bez wysiłku zaliczam kolokwia i egzaminy.
Aktualnie pracuję jako sekretarka w biurze rachunkowym. Po okresie próbnym od razu dostałam umowę na czas nieokreślony. Moja praca polega nie tylko na witaniu gości, odbieraniu telefonów i składaniu zamówień. Pomagam również w bieżących pracach księgowym, tzn. księguję dowody, sporządzam różne zestawienia, umowy i inne dokumenty.
Chciałam jeszcze dodać, że w niedalekiej  przyszłości spodziewam się awansu na stanowisko księgowej i szczerze polecam naszą szkołę bo po niej jest możliwość pracy w zawodzie.

Klaudia - absolwentka Technikum Ekonomicznego 

Więcej kliknij tutaj