III Radzyńska Paraolimpiada

Image4 października 2015 roku chętni uczniowie naszej szkoły mieli kolejną okazję, by udowodnić swą otwartość na potrzeby drugiego – szczególnie potrzebującego – człowieka. Już po raz trzeci uczestniczyli bowiem jako wolontariusze w III Radzyńskiej Paraolimpiadzie zorganizowanej przez Ósmy Kolor Tęczy, lokalne stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych. Była to świetna alternatywa na spędzanie czasu wolnego oraz okazja do spojrzenia na własne życie z zupełnie innej perspektywy – człowieka szczęśliwego. Opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu szczególnie cieszy fakt, iż w przedsięwzięcie to włączyło się wielu uczniów klas pierwszych.

III Radzyńska Paraolimpiada 

Osobom niepełnosprawnym w zmaganiach z przygotowanymi konkurencjami pomagali więc:
Justyna Izdebska 1tg, Paulina Król 3tgh, Marek Dąbrowski 4ti, Michał Pawelec 4ti, Patryk Paskudzki 4ti, Piotr Kościańczuk 4ti, Mateusz Przychodzki 3ti, Jakub Markowski 3ti,
Natalia Mitura 1lb,  Aleksandra Andryszczyk 1lb, Sylwia Krasińska 1lb, Anna Szelech 1lb, Diana Cybula 1lb, Patrycja Korolczuk 1ti, Natalia Mańko 1ti, Piotr Machowski 1ti,
Mateusz Krupski 1ti, Gabriel Krzewicki 1ti, Sandra Żurawska 1ti, Dominika Dąbrowska 1la, Arkadiusz Mańko 4 ti, Przemysław Józwik 4ts, Kamil Hryć 4ts
Więcej kliknij tutaj