Gmina Kąkolewnica zwycięzcą Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

Image21 listopada 2009 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych zostały rozegrane kolejne Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce. Organizatorem imprezy był Młodzieżowy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy TECHNIK-ORION przy finansowej pomocy Powiatu Radzyńskiego, zaś zawody prowadził Zbigniew Zaniewicz oraz Katarzyna Magier i Emil Kałuski. Do Mistrzostw zgłosiło się 6 drużyn – w tym zwycięzca z poprzedniego turnieju – drużyna Miasto Radzyń. Niestety tytułu nie udało się obronić – ten dzień należał bowiem do dziewczyn z drużyny Gmina Kąkolewnica, które wygrały turniej nie tracąc ani jednego seta.

 

Wyniki spotkań grupowych:

Gmina Radzyń I – Gmina Borki 0:2
Gmina Borki – Gmina Czemierniki 0:2
Gmina Czemierniki – Gmina Radzyń 2:0

Gmina Radzyń II – Miasto Radzyń 0:2
Miasto Radzyń – Gmina Kąkolewnica 0:2
Gmina Kąkolewnica – Gmina Radzyń II 2:0

Półfinały:

Gmina Kąkolewnica – Gmina Borki 2:0
Miasto Radzyń – Gmina Czemierniki 2:0
(w drugim secie walka punkt za punkt aż do wyniku 29:27)

Mecz o III m.
Gmina Czemierniki – Gmina Borki 2:0

Finał
Gmina Kąkolewnica – Miasto Radzyń (2:0)

 

mt_gallery:Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt. Foto:M.Topyła 

Foto:M.Topyła

 

Galeria zdjęć ze spotkań grupowych (P.Iwańczuk)

Więcej kliknij tutaj