Finał rejonowy tenisa stołowego

ImageDnia 12 stycznia  2015, nasza  szkoła   była   gospodarzem  finału   Rejonowych Mistrzostw w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rozgrywanych w ramach  LICEALIADY. Zawody były eliminacją do Mistrzostw Województwa. Awans otrzymały dwa pierwsze zespoły kategorii żeńskiej i męskiej Do sportowej rywalizacji przystąpiło 17 zespołów ze szkół rejonu bialskopodlaskiego (mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: bialskiego, bialskiego grodzkiego, łukowskiego, parczewskiego i radzyńskiego). Zawody były rozgrywane zgodnie z regulaminem do dwóch przegranych meczy. W pierwszej kolejności losowani byli mistrzowie powiatów a następnie drugie miejsca z zachowaniem zasady aby w pierwszych meczach nie trafiły na siebie drużyny z tego samego powiatu.
W hali widowiskowo – sportowej przy ul. Sikorskiego o godzinie dziesiątej  otwarcia  zawodów  dokonała  Pani Dyrektor dr Grażyna Dzida. Organizatorem zawodów był SZS w Radzyniu Podlaskim, a odpowiedzialnymi za prawidłowy ich przebieg byli: Pani Marta Frączek i Pan Marek Frączek. Nagrodami dla uczestniczących zespołów były  puchary i dyplomy ufundowane przez  Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim. Poniżej przedstawiamy końcowe wyniki w poszczególnych kategoriach:

m-ce

Nazwa szkoły

opiekun

powiat

pkt

1

ZS Nr 3 Łuków

Boreczek Dariusz

Łukowski

16

2

I LO Biała Podlaska

Wieliczuk Mirosław

Bialski Grodzki

15

3

I LO Łuków

Zabłocki Marcin

Łukowski

14

4

II LO Biała Podlaska

Wojdakowska Iwona

Bialski Grodzki

13

5-6

ZSP Radzyń Podlaski

ZSP Parczew 

Frączek Marta

Hulajko Andrzej

Radzyński

11,5

7

ZSR Wola Osowińska

Dudek Sławomir

Radzyński

10

 

m-ce

Nazwa szkoły

opiekun

powiat

pkt

1

I LO Łuków

Zabłocki Marcin

Łukowski

16

2

ZS Adamów

Gruba Robert

Łukowski

15

3

ZSP Parczew

Hulajko Andrzej

Parczewski

14

4

ZSZ Nr 1 Biała Podl.

Zagajski Marcin

Bialski Grodzki

13

5

I LO Biała Podlaska

Wieliczuk Mirosław

Bialski Grodzki

12

6

ZSP Radzyń Podlaski

Frączek Marek

Radzyński

11

7-9

ZSE Międzyrzec Podl.

ZDZ Parczew

ZSP Międzyrzec Podl.

Ziomek Izabela

Serafin Zbigniew

Matysiak Marcin

Bialski Ziemski

Parczewski

Bialski Ziemski

9

10

LO Komarówka Podl.

Mickiewicz Grzegorz

Radzyński

6

 

 

 mt_gallery:Finał rejonowy tenisa stołowego

Więcej kliknij tutaj