ZSP Mistrzem Powiatu w piłce nożnej

ImageDnia 23.01.2015 r. w Hali widowiskowo – Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej.
Zawody uroczyście otworzył wicedyrektor Piotr Mackiewicz. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół z powiatu radzyńskiego: ZSR w Woli Ossowińskiej, ZSS w Komarówce, I LO w Radzyniu Podlaskim oraz uczniowie naszej szkoły.
Nasza drużyna zwyciężyła bezapelacyjnie i zakwalifikowała się do Turnieju Rejonowego, który odbędzie się w Łukowie. Zawody zostały przeygotowane przez p. Edmunda Koperwasa oraz p. Damiana Panka. Wspaniałym przerywnikiem w zawodach był występ cheerleaderek przygotowanych przez p. Martę Frączek.

Image 

Wyniki spotkań:
1. ZSS Komarówka – ZSR Wola Ossowińska 2-1
2. I LO Radzyń Podl. – ZSP Radzyń Podl. 1-4
3. ZSS Komarówka –  ZSP Radzyń Podl. 0-6
4. ZSR Wola Ossowińska – I LO Radzyń Podl. 4-5
5. ZSR Wola Ossowińska – ZSP Radzyń Podl. 2-7
6. ZSS Komarówka – I LO Radzyń Podl. 4-2

Klasyfikacja końcowa:
1. ZSP Radzyń Podl. 9 pkt.
2. ZSS Komarówka 6 pkt.
3. I LO Radzyń Podl. 3 pkt.
4. ZSR Wola Ossowińska 0 pkt.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj