ZSP im Jana Pawła II najlepszą szkołą w powiecie

ImageJak co roku jesienią, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Lublinie podsumował rywalizację szkół ponadgimnazjalnych za ubiegły rok szkolny 2012/13. Sklasyfikowano 133 szkoły uczestniczące w rywalizacji sportowej. ZSP im Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim uzyskał 174 punkty , co zagwarantowało bardzo dobrą 25 lokatę w województwie lubelskim. Nasza szkoła pozostawiła w tyle pozostałe szkoły powiatu radzyńskiego:

LO w Komarówce Podlaskiej (54 miejsce),

I LO w Radzyniu Podlaskim (69 miejsce),

ZS w Woli Osowińskiej (109 miejsce).

Do bardzo dobrego wyniku naszej szkoły przyczynili się głównie pingpongiści gromadząc w dorobku 60 punktów, pływacy 47 punktów, halowi piłkarze nożni 40 punktów i siatkarze 27 punktów. Rywalizację wojewódzką wygrały następujące szkoły:

1.    I LO Biała Podlaska –  417,5 pkt
2.    I LO Łuków – 366,5 pkt
3.    V LO Lublin – 327 pkt

Więcej kliknij tutaj