Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Image w dniach 01-02.X.2008 miała miejsce VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II do Częstochowy. W pielgrzymce brała udział również delegacja naszej szkoły na czele z Dyrektorem Szkoły mgr inż. Zdzisławem Janusem oraz Ks. Janem Czapskim, mgr Katarzyną Gołoś i mgr Haliną Rynn.

 

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę w Częstochowie to: N.Bednarczyk (1lg), K.Chomiuk (1lg), A.Goławska (1lg), M.Kusek (1lg), P.Chlebiej (2la), M.Gajdzicki (2la), A.Zalewska (2la), M.Zalewska (2tfi), M.Adamowicz (3tg), P.Celiński (3tg), D.Wójcik (3tg), S.Lipski (3tfi), E.Łucek (3tfi), K.Mazur (3tfi), R.Zbaradzki (3tfi).

W mszy świętej wzięło udział około 50 tysięcy osób z ponad 500 szkół (w tym 11 szkół ponadgimnazjalnych).

Poniżej galeria zdjęć autorstwa Katarzyny Gołoś.

mt_gallery: Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II 

 

Więcej kliknij tutaj