Zespół z ZSP w finale Konkursu Castrol Professional Academy

ImageJuż 16 kwietnia w Bemo Motors w Warszawie 6 najlepszych drużyn z całej Polski spotka się w finale IV Ogólnopolskiego Konkursu Motoryzacyjnego Castrol Professional Academy. Wśród nich jest ekipa z Zespołu Szkół Ponandgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, która po I etapie zajmuje wysokie 3 miejsce. W finale spotkają się:

1. Paweł Dakiniewicz, Damian Zięcina i Damian Iwiński z Zespołu Szkół nr 10 w Koszalinie. Opiekun – Edmund Konefał. Zespół w półfinale uzyskał 191 punktów.
2. Dawid Basista, Ernest Błaż, Sylwester Mikosz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie. Opiekun – Piotr Boś. Zespół w półfinale uzyskał 189 punktów.
3. Bartłomiej Borawski, Tomasz Grochowski, Michał Ejsmont z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim. Opiekun – Mariusz Antol. Zespół w półfinale uzyskał 184 punkty.

Mariusz Antol (opiekun) Bartłomiej Borawski, Michał Ejsmont, Tomasz Grochowski

4. Jarosław Kijak, Kamil Marciniak, Andrzej Palusiński z Zespołu Szkół Samochodowych w Lublinie. Opiekun – Jan Trzeszczotka. Zespół w półfinale uzyskał 183 punkty.
5.  Wojciech Tetlak, Tomasz Litwin, Damian Żak z Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Biłgoraju. Opiekun – Jarosław Dubiel. Zespół w półfinale uzyskał 179 punktów.
6. Borys Rdzanek, Marcin Amerek, Michał Mazur z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Opiekun – Dariusz Stępniewski. Zespół w półfinale uzyskał 178 punktów.

 
179 punktów w półfinale uzyskał również drugi zespół z naszej szkoły w składzie: Przemysław Pasek, Emil Mierzwiński i Paweł Spociński. Niestety  regulamin pozwala wejść do finału tylko jednenemu zespołowi z danej szkoły. 

Pełne wyniki I etapu Castrol Professional Academy można zobaczyć na stronie www.castrolprofessionalacademy.pl Więcej kliknij tutaj