Zawody pływackie „Od młodzika do olimpijczyka”

ImageZawody pływackie "Od młodzika do olimpijczyka"
Rok 2016 grupa młodych pływaków z MULKS „ Technik-Orion” wraz ze swoim trenerem Jackiem Dębskim rozpoczęła startem 16 stycznia w ogólnopolskich zawodach „Od młodzika do olimpijczyka” w Warszawie. Wśród 314 zawodników z 49 klubów z całej Polski (m.in. z Krakowa, Gdańska, Bydgoszczy, Łodzi i licznych klubów warszawskich) radzyński klub reprezentowali chłopcy z rocznika 2006: Michał Danilczuk, Mikołaj Maciuk, Łukasz Opolski i Mikołaj Trykacz oraz najmłodsza pływaczka z rocznika 2007- Urszula Gepner – podopieczna Natalii Borysiuk, która dzielnie walczyła w swoich kategoriach. Zawodnicy przyzwyczajeni do porannych treningów, ochoczo stawili się na zbiórkę o 5.00.
W Warszawie zawodnicy rywalizowali z przedstawicielami dużych klubów, nie ustępując im możliwościami technicznymi i walecznością. Liderem grupy jak zwykle okazał się Michał Danilczuk, który zajął dwukrotnie szóste miejsce (50m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym).

Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca:
50m stylem dowolnym: 20 miejsce Mikołaj Trykacz, 33 miejsce Urszula Gepner.
50m stylem klasycznym: 11 miejsce Urszula Gepner, 17 miejsce Mikołaj Maciuk.
50m stylem grzbietowym: 13 miejsce Łukasz Opolski.
100m stylem zmiennym: 14 miejsce Mikołaj Maciuk.
Następne zawody już za dwa tygodnie, tym razem na nowej pływalni w Lublinie. Damy z siebie wszystko, a Wy trzymajcie za nas kciuki.

mt_gallery:Od młodzika do olimpijczyka 

Więcej kliknij tutaj