Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

ImageDnia 27 kwietnia 2012 .r odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie klas maturalnych, na które przybyło wielu zacnych gości. Odbyło się ono w ciepłej atmosferze koncertu życzeń, w którym m.in. wystąpili: Dominika Wysokińska, Karolina Witkowska, Aleksandra Butrym, Renata Golec, Kasia Gawryszuk, Marta Sobieszczańska, Ewa Rafał i Joanna Wysokińska. Serca publiczności podbił Paweł Muszyński piosenką „Ostatnia Nocka”. Nauczyciele byli zachwyceni zaangażowaniem uczniów, których przygotowały Pani Iwona Słowikowska i Pani Magdalena Iwańczuk. W imieniu solistów serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i ogromne wsparcie.
Następnie w części oficjalnej dyrektor ZSP Zdzisław Janus wraz z wicestarostą Mariuszem Skoczylasem wręczyli nagrody wyróżniającym się uczniom z dziedziny nauki oraz sportowych osiągnięć. Po tej części maturzyści pożegnali swoich nauczycieli i wychowawców. Zauważyć można było wzruszenie w oczach profesorów, ale również niektórych uczniów.

Abiturienci 2012

 

Jako młodsi koledzy maturzystów ponownie życzymy im powodzenia na testach maturalnych, zdobycia jak największej liczby punktów, podejmowania samych właściwych decyzji oraz powodzenia w nowo rozpoczętym etapie życia. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole będą dla Was niezapomniane i że z uśmiechem na twarzy będziecie powracać w szkolne progi.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj