XII Światowa Liga Siatkówki ROKiR ruszyła.

ImageOd niedzieli 29.11.2009 na boiskach Hali przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim rozgrywane są mecze XII Światowej Ligi Siatkówki ROKiR. Zmagania toczą się w dwóch ligach – I liczy 10 drużyn – w tym ZSP Seniorzy, zaś II liga – 15 drużyn w tym dwie drużyny uczniowskie: ZSP i ZSP Dziewczyny oraz drużyna Plus Minus 50. Hitem pierwszej kolejki okazał się mecz drużyny ZSP Dziewczyny z drużyną LO. Dziewczęta skutecznie atakowały i w pierwszym secie do poziomu 20 punktów żadna z drużyn nie mogła odskoczyć na więcej niż 4 punkty, lecz w końcówce (jak i w całym meczu) zabrakło trochę szczęścia. Więc na początek porażka 0:3 z faworytem grupy ale trzymamy kciuki i liczymy na dalsze udane występy.

 

Drużyna ZSP wygrała dwa mecze, zaś Plus Minus 50 pewnie pokonała przeciwników 3:0.

 

mt_gallery:XII Światowa Liga Siatkówki ROKiR. Foto: P.Iwańczuk 

 

{youtube}zANsC_DvwgU{/youtube} 

Więcej kliknij tutaj