XI Ogólnopolski Konkurs z zakresu Rachunkowości

ImageW dniach 7-8 marca 2013 roku odbył się finał XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu Rachunkowości. Konkurs, podobnie jak olimpiady przedmiotowe jest trzystopniowy: I etap edukacyjny i II etap kwalifikacyjny organizowane są przez Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie zaś III etap organizuje Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 9121 uczestników z 293 szkół ekonomicznych z terenu całej w Polsce.  
Do etapu ogólnopolskiego przechodzi tylko jeden  finalista II etapu (kwalifikacyjnego) z danej szkoły pod warunkiem, że uzyskał minimum 80% skuteczności w realizacji testu. Wśród uczestników II etapu konkursu  najlepsza okazała się Agata Stolarczyk (klasa 4tfh) i to ona znalazła się w finale, obok 50 innych uczniów z całej Polski.Finałowe zmagania składały się z dwóch części. W części pierwszej uczniowie odpowiadali na pytania testowe, część druga finału to projekt wykonywany za pomocą oprogramowania finansowo-księgowego. Nasza uczennica Agata Stolarczyk zajęła miejsce w drugiej dziesiątce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

XI Ogólnopolski Konkurs z zakresu RachunkowościXI Ogólnopolski Konkurs z zakresu RachunkowościXI Ogólnopolski Konkurs z zakresu Rachunkowości 

Więcej kliknij tutaj