X Rajd Pamięci Harcerzy Radzyńskich im. Kazimierza Odrzygoździa

ImageW dniach 17 – 18 września odbył się kolejny, X RAjd Pamięci Harcerzy Radzyńskich im. Kazimierza Odrzygoździa. Jak co roku, rozpoczął się Polową Mszą Świętą pod pomnikiem harcerzy w lesie koło wsi Sitno. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy, który przybył z wicedyrektorem mgr inż. Wiesławem Korólczykiem. Po uroczystościach, którymi organizatorami byli: Oddział PTTK w Radzyniu Podlaskim, Komisja Imprez na Orientację Oddziału PTTK w Radzyniu Podlaskim, Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa Powiatu Radzyńskiego,  Światowy Związek Żołnierzy AK O/Radzyń Podlaski oraz Szkoła Podstawowa w Talczynie, rozpoczeły się starty do pierwszego etapu turystycznego marszu na orientację.

W tym roku, budowniczymi tras byli uczniowie naszej szkoły: Daniel Pawelec, Paweł Grochowski i Łukasz Niewęgłowski a w konkurencjach startowali stali bywalcy: Jarosław Krajanowski, Krzysztof Bober, Piotr Gołoś, którzy startowali w najstarszej kategorii oraz uczniowie pierwszych klas, Aleksandra Delążek, Barbara Dzida i Tomasz Mazurek.
Nasza reprezentacja całkiem nieźle poradziła sobie z zadaniami na trasie, osiągając I miejsce (ex aequo z naszym absolwentem Kamilem Mirosławem): Jarosław Krajanowski i Piotr Gołoś, oraz II miejsce Krzysztof Bober. Jak zawsze gratulujemy i czekamy na nastepn udane starty.

 

mt_gallery:X Rajd Pamięci Harcerzy Radzyńskich im. Kazimierza Odrzygoździa. Foto:E.Czerwińska 

Więcej kliknij tutaj