Wyjazd integracyjny 1 klasy technikum informatycznego w ZSP

28 września 2017 roku korzystając ze wspaniałej, jeszcze letniej pogody klasa 1ti wraz z opiekunami: wychowawczynią Katarzyną Zakrzewską i panem Wojciechem Blicharzem spędziła czas integrując się na ognisku klasowym w gospodarstwie Państwa Borysiuków, położonego we wsi Główne.
Spotkanie poza terenem szkoły było okazją do poznania się z nieco z innej strony – nie tylko ucznia, kolegi z ławy szkolnej, ale również jako kompana do zabawy i współpracy. Czas umilała nam muzyka wykonana na gitarach Andrzeja i Kacpra, która jak wiadomo łagodzi obyczaje.
Nad rozpalonym przez właścicieli ognisku piekliśmy przepyszne kiełbaski i chleb – wspaniale smakowały.
Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka, dziewczęta przygotowały dla wszystkich chłopców słodką niespodziankę. Były to własnoręcznie wykonane muffinki. Pięknie udekorowane z dopiętym wierszykiem dla każdego inny.

Nie nudziliśmy się. Były rozgrywki w piłkę nożną, siatkową, gry i zabawy sprawnościowe. Cały czas można było podziwiać przyrodę i konie, wypuszczone na wybieg znajdujący się tuż obok. Przy okazji wszyscy zachwycali się urokami nadchodzącej jesieni.