Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

ImageW dniach 14-15.04.2011r. młodzież z klas I Lpi oraz I Ti  wraz z paniami Zofią Niewęgłowską i Katarzyną Gołoś wyjechała na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie zwierzyńca oraz parku dinozaurów w Bałtowie, gdzie można było poczuć się jak na safari podróżując auotobusem wśród zwierząt zamieszkujących ten zwierzyniec. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzenie zabytkowego młyna, zaś później już z przewodnikiem udaliśmy się do wąwozu nieopodal młyna. Kolejny etap to schronisko młodzieżoweo, gdzie odpoczęliśmy przed trudami następnego dnia, kiedy to udaliśmy się na Święty Krzyż by tam obejrzeć prezentację o Świętokrzyskim Parku Narodowym. Zwiedziliśmy również Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej gdzie dowiedzieliśmy się o zasadach nowicjatu. Tego dnia byliśmy również w klasztorze sióstr benedyktynek z 1633 r. w Świętej Katarzynie

 

A na koniec już tylko droga do domu i czekamy na kolejne wyjazdy :-).

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj