Worek medali dla sekcji JUDO Klubu TECHNIK ORION

Image23 października 2010 r. zawodnicy sekcji JUDO Międzyszkolnego Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Lublinie. Na starcie stanęło ponad 170 zawodników i zawodniczek reprezentujących 22 kluby z województw: lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podlaskiego i małopolskiego oraz goście z Ukrainy (3 kluby).

Medale dla naszego klubu zdobyli:
Złote: Edyta Machowska, Emilia Samulnik, Alicja Szewczak, Paweł Werner, Piotr Podsiadły, Krystian Stefaniak
Srebrne: Magdalena Krasuska, Kamil Samulnik, Wiktor Pachała
Brązowe: Kamila Golanko, Paweł Podsiadły, Jędrzej Dudek
Puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała również nasza reprezentantka Alicja Szewczak.

6 listopada 2010 r. podczas IX Międzynarodowego Turnieju Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Krośnie kolejne 4 złote medale dołożyli Edyta Machowska, Agnieszka Żelazowska, Emilia Samulnik oraz Krystian Stefaniak. W turnieju uczestniczyło ponad 300 zawodników z Polski oraz goście z Rumunii, Węgier, Ukrainy i Słowacji. Następnego dnia (07.11.2010) zawodnicy TECHNIKA wywalczyli w VI Białołęckim Turnieju Judo im. Grzegorza Malika w kategorii dzieci, rocznik 2000 – 2002 kolejne dwa medale – Złoty: Mateusz Dorosz, zaś brązowy – Piotr Podsiadły.

TECHNIK ORIONTECHNIK ORIONTECHNIK ORION 

Więcej kliknij tutaj