Wielki Turniej Minisiatkówki chłopców klas IV-VI

Image20 marca na Hali przy Zespole Szkół Ponadgimnazjlanych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył się Wielki Turniej Minisiatkówki chłopców klas IV-VI pod patronatem Sebastiana Świderskiego. Organizatorem turnieju był Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Technik Orion działający pod kierunkiem Dyrektora Szkoły Zdzisława Janusa oraz nauczyciele wf: Sebastian Magier i Wojciech Blicharz.  Mecze rozegrano w 3 kategoriach wiekowych: Żuczki, Krasnale i Skrzaty. W  turnieju udział wzięło około 130 dzieci. Potrójne zwycięstwo odniosły drużyny z klubu Serbinów Biała Podlaska zajmując pierwsze miejsce w każdej z kategorii.

 

Awans do turnieju wojewódzkiego uzyskały po trzy pierwsze drużyny z każdej grupy wiekowej. Zwycięzcy otrzymali ufundowane przez MULKS TEchnik Orion okolicznościowe puchary i dyplomy oraz batoniki Kinder Bueno i napój Kubuś Play .

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

 

 Żuczki  Krasnale  Skrzaty
 1. Serbinów I
2. Międzyrzec I
3. Międzyrzec II

4. Łuków I
5. Serbinów II
6. Łuków III
7. Łuków II
8. Międzyrzec III
9. Serbinów IV
10. Dynamo I
11. Serbinów III
12. Serbinów V
13. Serbinów VI
14. Międzyrzec IV
15. Dynamo II
16. Łuków IV
17. Poizdów I
18. Poizdów II
 1. Serbinów I
2. Międzyrzec I
3. Dynamo I

4. Serbinów IV
5. Serbinów III
6. Polesie I
7. Międzyrzec II
8. Polesie II
9. Dynamo II
10. Parczew
11. Radzyń

 1. Serbinów I
2. Międzyrzec
3. Łuków I

4. Radzyń I
5. Serbinów II
6. Serbinów III

 

Galeria zdjęć z Turnieju

Więcej kliknij tutaj